3 rady, jak zařídit obývací pokoj

3 rady, jak zařídit obývací pokoj

Sdílejte

182639-2012182021_vZnáte ten příjemný pocit, kdy se po dlouhém dni na chvíli zastavíte ve svém obývacím pokoji a v klidu relaxujete? Pokud ne, možná je na čase zapřemýšlet nad změnou vybavení a vylepšit místnost tak, aby se alespoň přiblížila k vytoužené dokonalosti.

Srdce celého bytu je vaší vizitkou

Obývací pokoj je místem, kde hostíme návštěvy a zároveň trávíme svůj volný čas. Z toho vyplývá, že jeho zařízení by mělo představovat ideální kombinaci funkčnosti a stylového designu. Pokud to myslíte opravdu vážně, dejte si záležet s výběrem jednotlivých prvků a snažte se je sladit do jednoho celku. Pro každého hezký pokoj znamená něco jiného. Někdo si pod pojmem dokonalý obývák představuje minimalisticky zařízenou místnost, ale druhý člověk sní o bohatě vyzdobeném pokoji, kde je spousta věcí, ale každá má své vlastní místo. Podívat se můžete i na aktuální moderní trendy, vždy ve výsledku stejně záleží na tom, co se líbí vám.

Pro maximální využití prostoru

Je to skvělé, když máme k dispozici obrovskou místnost, do které si dáme královsky velké pohovky a gauče a nemusíme se ohlížet na nic dalšího. Jenže většina z nás má menší pokoje, takže musí přemýšlet nad každým centimetrem. Efektivním řešením jsou v takovém případě například rohové sedací soupravy, menší obývací stěna a všechno umístěné co možná nejlépe. Platí, že čím menší byt máte, tím více šikovnosti a důvtipu budete muset projevit během zařizování.

Objevujte nábytek na internetu

A kde sehnat konkrétní kusy nábytku? Jistě vás napadnou kamenné obchody. Jenže tady je k vidění jen několik málo kousků, a navíc nemáme snadné srovnání s konkurencí, co se týká jednotlivých variant a cen. Výhodnější je navštívit internetové obchody, kde máte všechno po ruce a z pohodlí domova si vyberete nejvhodnější nábytek. A jak může vypadat? Když se podíváte na do nabídky společnosti Atan nábytek, určitě se dozvíte více. Nahlédněte na web www.atan.cz.

Ohodnnoťte

Sdílejte