Moderní konferenční stolky

Moderní konferenční stolky

Sdílejte

Moderní konferenční stolky

Konferenční stolek je sice malý a nenápadný doplněk, avšak je to jeden z nejdůležitějších prvků celé místnosti. I když si to nepřipouštíte, tak stolek využíváte neustále, a proto je velmi důležité, abyste do svého obývacího pokoje zvolili ten správný. A co takhle něco moderního? Třeba klidně nábytek z bazaru a neutratit majlant. Budete překvapeni, co vše tam najdete.

Skleněná moderna

Již několik let se za moderní konferenční stolek považuje ten, který je vyroben ze skla. Působí velice nadčasově a právě sklo je čistý a jednoduchý materiál, který se hodí do všech místnosti. Často sklo dodává danému kousku nábytku nádech elegance, avšak pravdou je, že někteří mohou namítat, že sklo je nepraktickým materiálem například do domácnosti s malými dětmi.

Je na něm vidět každá skvrna a navíc je zde stále riziko, že sklo se může odřít či dokonce rozbít. Dnes existují speciální skla, která jsou tvrzená a mají na sobě ochranou folií a pokud ještě vyberete kalné sklo, tak se všem problémů vyhnete.

Geometrie nikoho neurazí

Pokud chcete krásný stolek, který bude moderním neustále, tak byste se měli dívat po geometrických tvarech. Moderní konferenční stolek může mít tvar klasického čtverce, a v případě, že zvolíte zajímavou kombinaci materiálů, tak s ním nejen potěšíte sami sebe, ale také zaujmete své okolí. A druhým krásným geometrickým tvarem, který může být právě ve vašem obývacím pokoji, je kruh. Kulaté konferenční stolky jsou originální, zejména pokud jde o stolky, které jsou válcovitého tvaru, protože působí velice moderně.

Stoleček s hrou

Opravdu zajímavé stolky jsou ty, které mají nejen netradiční tvar, ale díky tomu, že mají nějakou pohyblivou část, připomínají různé hlavolamy. Například když máte kuželovitý tvar konferenčního stolku a je v něm umístěn šuplík, tak budete mít opravdu magický hlavolam. Avšak moderní konferenční stolek může být takový, který se skládá ze dvou pohyblivých částí, protože jej můžete měnit dle potřeby a praktičnosti.

Když budete mít návštěvu, tak stolky rozložíte tak, aby se tam vešlo co nejvíce věcí, avšak naopak, když budete sami doma, tak můžete stolek složit do jednoho malého čtverce a budete mít dostatek místa na nohy a podobně.

Truhla nebo konferenční stolek? Dva v jednom

Originálním a moderním konferenčním stolkem ve vaší domácnosti může být dobře zvolená truhla. Nesmíte si koupit příliš velkou truhlu, aby nebyla jako pěst na oko, ale existují i truhly menších tvarů a právě ty mohou být vhodným stolkem. Jednak jsou praktické, protože pod sebou skrývají mnoho úložného prostoru, který můžete vhodně využít, zejména pokud je vaše bydlení menší. Ale také nemáte klasiku, což je stolek na čtyřech nohách, takže to určitě bude zajímavé.

Dejte pozor, abyste truhlu dobře sladili s ostatním nábytkem. Když máte všude všechno moderní, tak si nemůže pořídit dřevěnou starobylou truhlu anebo naopak, když budete mít všechno ve dřevě a laděno do přírodního směru, tak byste určitě neměli sahat po plastové truhle fialové barvy a podobně.

Konferenční stolek je nedílnou součástí každého obývacího pokoje, tak si vyberte správně. Chceme praktickou a krásnou modernu, tak pojďme pro ni.

Ohodnnoťte

Sdílejte