Srovnejte si výhodné stavební spoření

Srovnejte si výhodné stavební spoření

Sdílejte

Máte v úmyslu zhodnocovat své úspory a zároveň chcete mít otevřenou cestu k zajímavému úvěru na bydlení? Pak zdlouhavě neprozkoumávejte finanční trh a vsaďte kupříkladu na ČMSS stavební spoření nebo jakékoliv jiné. Ano, finanční produkty, které výše uvedené umožňují a pojí se s nimi řada zajímavých výhod.

Je pravdou, že na trhu je více řešení, než pouze stavební spoření od Českomoravské stavební spořitelny, jež bude mnohým lidem známo pravděpodobně nejvíce. Pakliže chcete mít možnost širšího výběru, přinášíme vám informace také o jiných alternativách, včetně celkového srovnání v závěru článku.

Vyzkoušejte stavební spoření od České spořitelny

Jestliže prahnete po bezrizikovém zhodnocení peněz, potom padne volba na tento produkt. V rámci něho totiž docílíte celkového navýšení vkladů a úspor až o 3,2 %. Tohoto úroku se lze samozřejmě domoci pouze za určitých předpokladů.

  • Úrokový bonus
  • Plná státní podpora
  • Splnění šestiletého spoření dle uzavřené smlouvy

Stavební spoření od České spořitelny můžete navíc využít skutečně k čemukoliv. Buď si jej pořídíte na zajištění svého stáří, nebo zvolíte jako praktickou úsporu pro své děti, jako příjemný vstup do života. Meze se v tomto ohledu dozajista nekladou.

Státní podpora činí 10 % z částky 20 000 Kč, tedy maximálně 2 000 Kč za rok. K tomu si připočtěte ještě pojištění vkladů do výše 100 000 EUR a můžete být spokojeni.

Srovnání stavebního spoření

Bezpečné a výhodné stavební spoření, to není jenom zhodnocení vkladů, ale také možnost využít tento peněžní produkt k financování vlastního obydlí. Při dostatečné naspořené částce můžete využít překlenovacího či řádného úvěru.

Níže vám uvádíme srovnání celkových úrokových sazeb v rámci nejoblíbenějších produktů na trhu.

Název stavebního spoření Maximální zhodnocení až…
ČMSS stavební spoření 3,2 %
Stavební spoření od České spořitelny 3,4 %
Stavební spoření Wüstenrot 3,94 %
Moudré spoření od Modré pyramidy 3,37 %

Využijte potenciál stavebního spoření a vybudujte si potřebné finanční jistoty. Předběhněte v tomto směru jakékoliv spořicí účty a termínované vklady. Výhodné stavební spoření vám přináší daleko více, než jen základní úrokovou sazbu.

Sdílejte