Nábytek v obývacím pokoji: 3 nejznámější typy v hlavních rolích

Nábytek v obývacím pokoji: 3 nejznámější typy v hlavních rolích

Sdílejte

asuhdafJaká místnost je v interiéru rodinného bytu nebo domu nejdůležitější? Odpověď na tuto otázku by asi nebyla jednoznačná, nicméně mnozí lidé by stoprocentně hlasovali pro obývací pokoj. Tady totiž trávíme neskutečnou porci času. Návštěvy se posadí právě v něm a my sami se díváme na televizi nebo lenošíme společně. Dokonce i děti si mnohdy nechtějí hrát ve svých pokojících a raději jdou za rodiči do obýváku. Z těchto důvodů je zapotřebí myslet co nejvíce na jeho správné vybavení. Jaký nábytek si i váš obývací pokoj zaslouží?

Pohodlně se posaďte, začínáme…

Obývací pokoj je v mysli většiny z nás spjatý hlavně s pohodlím, které si uděláme na sedací soupravě. V současné době lze vybírat z neskutečně pestré palety tvarů a barev sedaček. Především do větších místností se náramně hodí velká sedačka v doplnění o křesla či taburety. Celý komplet je možné dokonale sladit a volit i funkční pojetí sedačky. Rozkládací mechanismus zajistí přítomnost další alternativní postele pro návštěvy. Úložný prostor může být i v nitru křesel a taburetů.

Kam si odložíte kávu či pochutiny?

I tuto otázku je zapotřebí zodpovědět. Stačí pouze zvolit ten správný konferenční stolek. Vybírat lze jak z dřevěné klasiky, tak i z jiných nadčasových materiálů. Velmi oblíbené jsou konferenční stolky z plastu, skla, kovu či kombinace všech jmenovaných látek. Tvarově se mohou hodit i některé retro stolky, případně moderní neotřelé variace.

Obývací stěna dotvoří celkový vzhled

Minimalismus versus klasické pojetí. Přesně tento souboj se vám asi bude odehrávat ve vaší hlavě při promýšlení pojetí obývací stěny. V moderních interiérech si mnozí lidé vystačí s malými skříňkami, které pojmou jen to nejdůležitější. Volit můžete ale i objemnější sestavy z masivu či dřevotřísky s větším úložným prostorem. Záleží jen na vašich potřebách. Podívejte se do nabídky na hmnabytek.cz a jistě si vyberete.

Sdílejte