Co udělat před nákupem nových hraček

Co udělat před nákupem nových hraček

Sdílejte

Co udělat před nákupem nových hraček

By: Kiewic

Každý z vás určitě svému dítěti pořídí pod stromek nové hračky, které budou přímo úměrné jeho věku. Ty, se kterýma si už nehraje, se pak dávají pryč. Nejlepší způsob kdy začít dávat hračky, které už naše dítě nezajímají pryč, je právě před vánocemi. V tuto dobu je po hračkách ze stran maminek velký zájem a to hlavně proto, že si každá chce nakoupit nové věci pro své dítě a ne vždy chtějí utrácet mnoho, proto kupují hračky použité. Pokud tedy máte i vy doma takové hračky, zbavte se jich před vánocemi. Za vydělané peníze pak můžete nakoupit hračky nové a ještě na ně budete mít potom v dětském pokojíku místo.

Jak vybírat a koupit to, co opravdu bude vaše dítě bavit?

Ono je to těžké a ruku na srdce, kdo se vždy se vším trefil a kdo z nás doma nemá hračku, která by vaše dítě vůbec nezaujala? Asi každý to tak máme. Proto je ale třeba nakupovat s rozvahou a opravdu popřemýšlet, jestli právě tímto uděláte svému dítěti radost. Nejspíše i vy vidíte, s čím si třeba hraje na návštěvě, nebo třeba v dětském koutku a podle toho také dárky vybírejte. Udělejte si seznam toho, o čem víte, že to vaše děti budou mít rádi a rozdělte tento seznam i mezi babičky.

Ty se často s dárkem pro vaše dítě netrefí, ale nemůžeme jim to mít za zlé, protože s našimi dětmi nejsou denně jako my a nevědí s čím si dítě hraje a s čím nikoliv. Proto jistě velmi ocení to, když jim tímto způsobem pomůžete. Nebudou se vám díky tomu doma kupit nesmysli, na které bude sedat jen prach, ale budete mít hračky, které budou vaše dítě bavit a se kterými si bude rádo hrát. Pokud chcete nějakou dražší hračku, tak si zjistěte, jestli se nedá koupit použitá někde levněji, abyste nemuseli vyhazovat spousty peněz za věc novou, která zrovna není nejlevnější. Vždy se totiž dá sehnat něco, co je levnější. Záleží na vašich finančních možnostech.

Sdílejte