Podlaha jako lusk: Pozvěte si domů zkušené podlaháře!

Podlaha jako lusk: Pozvěte si domů zkušené podlaháře!

Sdílejte

Podlaha jako lusk: Pozvěte si domů zkušené podlaháře!

Nic neprospěje bydlení tak, jako elegantní a funkční podlaha. Ne nadarmo se o ní traduje, že představuje pomyslnou duši interiéru. Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení nové podlahové krytiny, buďte při výběru důslední a zvažte, zda by nebylo lepší přenechat realizaci na profesionálech. Toužíte přece po perfektním výsledku – dokonalé podlaze bez jediné chybičky. Kdo ví, možná bude zapotřebí vyrovnání povrchu, které předchází pokládce podlahové krytiny. S tím vším mají letité zkušenosti podlaháři Praha z firmy Labuda & Stachura.

S čím vám pomohou podlaháři z Prahy?

Firmu Labuda & Stachura tvoří tým profesionálů, kteří mají podlahářské řemeslo v malíku. Prvním krokem k vysněné podlaze je konzultace ohledně vhodné podlahové krytiny. Jednotlivé typy podlah se hodí do specifických podmínek a vy díky odbornému poradenství nešlápnete vedle.

K nejžádanějším službám patří pokládka vinylové podlahy, což je vzhledem k vynikajícím vlastnostem vinylu zcela logické. Tento extrémně odolný materiál snoubí dlouhou životnost, snadnou údržbu a takřka všestranné využití.

Zákazníky láká také precizní pokládka plovoucí podlahy, která je cenově dostupná a hodí se do většiny místností v bytě i domě. Před pokládkou je často nezbytné vyrovnat povrch a podcenit přípravu znamená riskovat budoucí komplikace. I to je samozřejmě důvod, proč je lepší důvěřovat kvalifikovaným podlahářům a nesnažit se za každou cenu realizovat podlahu svépomocí.

V komplexním portfoliu služeb nechybí ani pokládka koberců Praha, které mají své místo i v moderním příbytku. Jsou teplé, příjemné na dotek a výrazně zlepšují akustické a tepelné vlastnosti interiéru.

Podlaháři si poradí i s renovací starší podlahy

A konečně i renovace parket Praha – služba, kterou ocení majitelé starších podlah. Chcete-li svým parketám vrátit punc novoty, není nic jednoduššího, než je svěřit do péče podlahářům.

Další informace o službách podlahářství Labuda & Stachura najdete na www.pokladka-podlahy-praha.cz.

Rate this post
Sdílejte