E.ON radí jak šetřit peníze i naši planetu

E.ON radí jak šetřit peníze i naši planetu

Sdílejte

E.ON nedávno zprovoznil svoji internetovou službu, v rámci níž bezplatně radí všem Čechům jak šetřit peníze a přírodu. Portál obsahuje celou řadu cenných rad a zároveň umožňuje uživatelům zeptat se na každou informaci, která jim chybí.

E.ON Rádce kombinuje výhody vyhledávání na internetu s osobním poradenstvím. Jedná se o obrovskou encyklopedii, která obsahuje přes 100 článků. Další stále přibývají, jsou totiž přidávány informace, na které se uživatelé ptají.

S čím vším vám E.ON Rádce pomůže?

Na webovém portálu najdete informace z kategorií úspora energií, chytrá domácnost, ekologie a alternativní doprava. Ač se to možná nezdá, všechny mají jedno společné – naučit vás šetřit nejen peníze, ale i přírodu.

Jak E.ON Rádce používat?

Když přijdete na hlavní stránku, máte dvě možnosti. Tou první je kliknout na konkrétní kategorii a přes ni se dopátrat k tomu, co hledáte. Například v oblasti ekologie se dozvíte, jak žít ekologicky a přitom šetřit peníze, co je to bioodpad, jak založit vlastní kompost či kolik peněz a energie ušetří třídění odpadu. Články neobsahují pouze nudná fakta, dozvíte se z nich skutečně užitečné informace a rady z praxe. Často obsahují rovněž vysvětlující videa.

Druhou možností je vyzkoušet vyhledávací pole v horní části stránky. Jestliže vás zajímá alternativní doprava či cokoliv, co se týká zbylých tří kategorií, je velká pravděpodobnost, že to na webu pomocí vyhledávání najdete.

Co když hledanou informaci nenajdete?

V případě, že byste na webu E.ON Rádce nenašli odpověď na svou otázku, zbývá ještě možnost zeptat se. Každý všední den od 9:00 do 16:30 jsou na live chatu a na Facebooku k dispozici rádci, kteří mají témata jako chytrá domácnost v malíčku.

Pravděpodobně odpověď na váš dotaz přidají i na web, protože nejspíš nebudete jediní, koho daná otázka zajímá. Díky tomu se databáze informací v E.ON Rádci neustále rozšiřuje. Pomoc s šetřením financí a naší planety tam můžete najít i vy.

Ohodnnoťte