V Praze rostou atraktivní developerské projekty. Kde se budete moct zanedlouho usadit?

V Praze rostou atraktivní developerské projekty. Kde se budete moct zanedlouho usadit?

Sdílejte

Hledáte bydlení v Praze a nevyhovuje vám žádná ze současných nabídek? Neklesejte na mysli. Přestože počet nových bytů neroste tak závratně jako v minulých letech, rýsuje se několik zbrusu nových projektů, které rozhodně stojí za pozornost. Ať už máte spadeno na malometrážní jednopokojový byt nebo rozlehlou pětipokojovou jednotku, přijdete si na své.

Městské bydlení s přírodou na dosah ruky

Preferujete takové bydlení v Praze, které vám nabídne soukromí, vynikající občanskou vybavenost a kompletní služby? Zmíněné požadavky do puntíku splňují byty v Hostivaři „Nad Přehradou“. Developerský projekt je ideální volbou pro každého, kdo rád tráví čas procházkami v přírodě. Blízký lesopark u Hostivařské přehrady je jako stvořený k dlouhým procházkám a sportování. Rychlou spojnicí s ostatními městskými částmi je MHD – autobusová zastávka je jen minutu chůze.

bydleniastyl_cz_finep_cz_01

Krásné byty nedaleko rozlehlého parku

Bytový projekt Prosek Park postupně vzniká již několik let a každá z etap se těší obrovskému zájmu. Nejinak tomu bude s X. fází výstavby. Budoucí rezidenti se mohou těšit na moderní tvář velkoměsta, ve které nechybí žádané služby ani dostatek zeleně. Stále zde panuje jedinečná atmosféra okrajové části, což ocení zejména rodiny s dětmi. Velkým lákadlem je i nedaleký 11ha park Přátelství – skvělé místo pro každodenní procházky s celou rodinou či přáteli.

bydleniastyl_cz_finep_cz_02

Metro hned před domem? Ve Štěrboholech standard

Nové byty v Praze vznikají také v rámci projektu Malý háj – Štěrboholy na Praze 10. Nadstandardní bydlení v atraktivní lokalitě je správnou volbou pro každého, kdo rád relaxuje v harmonickém prostředí a současně se nebrání aktivnímu životu. K lákadlům patří odpočinková zóna s lavičkami a hřištěm, nedaleká víceúčelová sportovní hala, cyklostezka a golfový areál Hostivař vzdálený cca 10 minut jízdy.

bydleniastyl_cz_finep_cz_03

Pokud vás byty v Praze zaujaly, přečtěte si o nich více přímo na stránkách společnosti Finep, která je zodpovědná za jejich výstavbu. Více se dozvíte na www.finep.cz.

Sdílejte