Málo místa v pokoji? Zkuste rohovou sedací soupravu!

Málo místa v pokoji? Zkuste rohovou sedací soupravu!

Sdílejte

Plánujete nové zařízení pokoje a chybí vám hlavní součást v podobě pohovky? Řešení existuje i v případě, že máte nedostatek místa a potřebujete vyjít s málem. Chytré řešení může být překvapivě jednoduché, kdy stačí vybírat správný tvar sedací soupravy. Podívejte se, jaké výhody nabízí rohová varianta sedačky a proč se hodí do pokojů všech různých rozměrů.

Využití prostoru v místnosti na maximum

Rohová sedací souprava se dá snadno umístit do každého pokoje. Při volbě vhodných rozměrů nezáleží na tom, jestli máte k dispozici velký nebo malý pokoj. Výhodou je, že i při omezeném prostoru dosáhnete maximálního výsledku. Díky využití rohu místnosti zůstane volný střed a opticky vytvoříte větší místnost. Do velkých pokojů se budou hodit sedačky do rohu v kombinaci s dalšími komponentami, jako jsou křesla a podobně.

Úložný prostor a další lůžko na spaní

Pro ještě větší využití prostoru je možné zvolit sedací soupravu rozkládací, která poskytne lůžko pro spaní. U řady sedacích souprav najdete úložný prostor, kam uschováte poměrně velké množství věcí. To je další detail pomáhající využít prostor naplno a příjemně žít i v malém bytě. Navíc rodiny s dětmi jistě ocení další místo pro uložení lůžkovin a podobných prostorově náročných, ale víceméně nezbytných věcí.

Nemusíte se ochudit ani o stylové prvky

Když se řekne rohová sedací souprava, nemusíte si vybavit pouze nudné šedé látkové pohovky. Na výběr máte z mnoha možností, a pokud zvolíte správný internetový obchod, jako je například Dona Shop, získáte novou sedačku za příjemnou cenu. Pamatujte na to, že kombinace stylového a funkčního zařízení bytu může jít ruku v ruce. Dejte prostor své fantazii a vyzkoušejte chytré řešení v podobě sedačky do rohu. Uvidíte, že s její pomocí snadno vykouzlíte útulný obývací pokoj, který se stane srdcem vašeho bytu.

Ohodnnoťte