Trendy v moderních kuchyních

Trendy v moderních kuchyních

Sdílejte

Přemýšlíte, že je čas dát své staré kuchyni nový kabát? Máte ve svém interiéru originální a vkusné kousky, kterých si každý hned všimne? Super, čtěte dál a dozvíte se, co by vám nemělo chybět.

Kuchyně je místo, kde trávíme nejvíce času a kde se rodina po celém dni schází. Proto je pro každého z nás důležité, aby se v ní cítil dobře. V dnešní době je velice trendy právě moderní styl kuchyní. Spousta lidí se k němu přiklání kvůli jeho moderním a čistým liniím bez zbytečných dekorací.

kuchynedva

Pro každou kuchyni je důležité, aby bylo vše po ruce a dobře schované. Hitem poslední doby jsou zásuvky ukryté například v kuchyňské lince. Nikde nic nepřekáží a nemusíme se dívat na nemoderní zásuvky ve stěně, ze kterých jde nepřeberné množství kabelů.

Moderní šuplíky

Pro mě osobně, a myslím, že se mnou bude souhlasit každá hospodyňka, je důležité, mít dostatek úložného prostoru. Důležité je využít každý prostor naplno. Proto si do nové kuchyně pořiďte dělicí systémy a zásuvky s protiskluzovou podložkou, které zabrání jakémukoliv pohybu nádobí.

Možností je nepřeberné množství, můžete si pořídit kuchyňské skříňky s výsuvnými koši, šuplíky na poklice, příbory, hrnce, a mnoho dalších.

Ptáte se, jak může být šuplík moderní? Odpověď je jednoduchá. Z obyčejného uděláte pomocí čelní fólie neobyčejně moderní. Nově jsou šuplíky zasazovány do kolejnicového systému, díky němuž je otevírání a zavírání snadné.  Vedle toho si pořiďte také systém, který zabrání hluku při zavírání.

Moderní osvětlení

Pro všechny místnosti platí pravidlo jednoho centrálního světla uprostřed a k němu několik dalších bodovek. Kuchyně je však náročnější, potřebujeme totiž velmi silné světlo především nad pracovní plochou a částečně nad sporákem.

Moderní kuchyně není jen o designové kuchyňské lince, ale je také o moderních spotřebičích, které vám usnadní práci. A kdo by v dnešní uspěchané době nechtěl ušetřit svůj čas. Já tedy ano. A co vy?

Máte ještě nějaké tipy, co nesmí chybět v moderní kuchyni? Podělte se s námi.

Sdílejte