Získejte lukrativní bydlení za přijatelné peníze

Získejte lukrativní bydlení za přijatelné peníze

Sdílejte

bydleniastyl.cz_finep_cz_nahledovy

Má tato věta v dnešní doně ještě nějaký obsah? Je obecně známo, že ceny hypoték v současnosti stoupají a vyhlídky do budoucnosti nejsou valné. Také průměrná cena za metr čtvereční, díky převyšující poptávce nad nabídkou, stoupla a neustále stoupá vzhůru.

A to nemluvíme o ceně bytů v Praze. Pojďme se ale porozhlédnout, co nabízí za zajímavosti současný trh s nemovitostmi. Řada developerů, aby vyšla svým klientům vstříc, nabízí zajímavé bonusy a slevy či jiné výhody.

Cena nemovitostí ovlivňuje jejich prodej

Cena bývá pro většinu lidí, kteří se rozhodli pořídit si nový byt či dům, magickým slovem, které zásadně ovlivňuje rozhodování o typu nemovitosti, lokalitě a také do značné míry i o její velikosti. Na druhou stranu se říká, že každá nemovitost má za správnou cenu svého kupce. Když se nyní podíváte na český trh s byty, zjistíte, že také postupně padá všeobecné tvrzení, že byty ve staré zástavbě jsou obecně výhodnější nežli byty v novostavbách. Developerské projekty přinášejí nové byty, které začínají být výhodné nejen svojí kvalitou a komfortem, ale také i cenou.

Pražský trh s nemovitostmi nabízí nové možnosti

Společnost Finep nyní připravila k prodeji ve svých rezidenčních projektech velmi lukrativní byty i rodinné domy. Bydlení je v atraktivních lokalitách, které jsou v těsné blízkosti pražských čtvrtí. Můžete tak využívat veškerých služeb a obchodů, které jsou v těsném sousedství.

Patrně k nezajímavějším jejich v nabídce patří rezidenční projekt Prosek Park, který je umístěn v zeleni a současně navazuje na infrastrukturu pražského Proseka, a má dokonce i svoji zastávku metra.

bydleniastyl.cz_finep_cz_02

Atraktivní jsou také připravované projekty s nabídkou rodinných domů a bytů ve Štěrboholech – Malý háj nebo i v Britské čtvrti ve Stodůlkách.

bydleniastyl.cz_finep_cz_03

bydleniastyl.cz_finep_cz_04

K novinkám společnosti Finep patří také nové byty v Hodkovičkách a lokalita Kaskády Barrandov.

Využijte přívětivých finančních podmínek na byty a rodinné domy v novostavbách. Kontaktujte společnost Finep a nalezněte nové bydlení v zajímavých pražských lokalitách.

Rate this post
Sdílejte