„Postavte si zahradu“ s Playstone

„Postavte si zahradu“ s Playstone

Sdílejte

Zahrady, parky a další větší či menší kousky zeleně v okolí našich domovů nám pomáhají zbavit se každodenního stresu. Pobyt v přírodě, i když je to jen kousek zeleně uprostřed města, má totiž prokazatelně pozitivní vliv na lidskou psychiku. Aby jsme se na těchto místech cítili také pohodlně, naučili jsme se je dotvářet pomocí četných prvků zahradní architektury. Komfort zahradám a parkům pomáhají dodávat lavičky, schody, palisády, dlážděné plochy nebo okrasné stěny a ploty. Chystáte-li se i vy zvelebovat svůj kousek přírody, podívejte se na zajímavou novinku v nabídce betonových zahradních prvků.

Seznamte se s Playstone – multifunkčním zahradním prvkem vyrobeným z lehkého keramického betonu. Už jeho název napovídá, že si s ním můžete při plánování zahrady opravdu vyhrát. Díky tvaru rovnoramenného lichoběžníku jej totiž můžete skládat do různých sestav a vytvářet tak plochy s hladkým i členitým povrchem.

Na zahradě, v parku, na náměstí či v jakémkoliv dalším veřejném i soukromém prostoru lze prvky Playstone použít opravdu na mnoho způsobů. Postavíte z nich opěrnou či pohledovou stěnu i okrasnou zeď. Pomohou vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Budou sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu!

Playstone je k dostání ve 4 základních barvách – šedá, červená, okrová a hnědá. Na objednávku jej však lze vyrobit i v jiných barvách. Díky použití lehkého betonu, který je 100% přírodní a recyklovatelný, se s prvky Playstone, ve srovnání s jinými betonovými tvarovkami, lépe manipuluje.

Chcete-li vědět o Playstone více, podívejte se na web www.liastone.cz, kde najdete i různé inspirativní příklady pro jeho využití.

V sortimentu výrobce (Lias Vintířov) najdete ale také další prvky zahradní architektury: několik desítek druhů betonových dlažeb v různých barvách a colormixech, tvárnice a doplňky pro stavbu plotů, obrubníky, svahové tvárnice, ztracené bednění, palisády a další betonové prvky.

Rate this post
Sdílejte