Byty u parku – stylové bydlení v centru metropole i zeleně

Byty u parku – stylové bydlení v centru metropole i zeleně

Sdílejte

Bydleniastyl.cz Byty U Parku Nahledovy

Najít v Praze místo, které by splňovalo požadavky na dostupnost i zeleň? Existuje! V oblasti horního Žižkova se v okolí Malešické ulice začíná stavět 11 nových bytových domů, které perfektně zapadnou do místní lokality, jsou v blízkosti zastávek městské hromadné dopravy, ale navazují také na blízkou zeleň parku Židovské pece. Navíc jsou v blízkosti všeho obchodního a kulturního dění živoucí třetí městské části. Co víc si přát? Nastěhovat se co nejdříve! I to se vám může splnit, protože kolaudace je naplánována již na konec první poloviny roku 2022.

272 prostorných a moderních bytů

Žižkov je čtvrť, která v posledních letech prošla nejbujnější výstavbou infrastruktury a nejrychlejším rozvojem. I z toho mohou těžit obyvatelé nových bytů Praha 3, kteří si pořídí jeden z 272 bytů. Na výběr je široké spektrum bytů s dispozicemi od 1+kk po 5+kk v celkem 11 bytových domech o maximálně 6 patrech.

Bydleniastyl.cz Byty U Parku 01

Největší byt 5+kk je v nabídce pouze jeden, proto by zájemci neměli váhat stejně jako v případě jednopokojových ateliérů, které se nabízejí pouze dva. Byty jsou o velikosti 30 až 140 m², v případě bytů 4+kk se noví obyvatelé mohou těšit na standardní provedení nebo mezonetové.

Pohoda na předzahrádce

Rezidenční projekt Byty u parku vyniká velmi inteligentním řešením jednotlivých bytů a nabízí to, co je v bytových domech velmi vzácné – soukromí. Většina bytů totiž disponuje velkou předzahrádkou, terasou, lodžií nebo balkonem, kde můžete vychutnat chvilku klidu od ruchu velkoměsta a můžete si dát svou podvečerní kávu nebo sklenku vína. Díky rozmanitému členění všech bytových domů poskytují tyto venkovní bytové prostory svým majitelům dostatek soukromí a příjemný výhled do okolí. K bytům náleží také sklepní kóje v podzemním patře, případně si lze dokoupit garážové stání tamtéž.

Bydleniastyl.cz Byty U Parku 02

Bydlete v srdci dění

Bydlet na předměstí nebo v satelitu s neustálým dojížděním? Raději volte byty na pražském Žižkově, kde budete mít blízko do centra i do zaměstnání, do obchodu, ale také k lékaři nebo do lékárny. V okolí bytového komplexu je veškerá občanská a sociální vybavenost, navíc Žižkov disponuje největším počtem parků s množstvím venkovních sportovišť nebo dětských hřišť. A kultura? Tou je Žižkov pověstný, kdo by neznal kino Aero, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana nebo pověstnou Letní scénu pod žižkovskou věží, kde to žije každoročně od června až do září?

Sdílejte