Betonové ploty jsou z mnoha důvodů ideálním řešením při oplocení rodinných domů

Betonové ploty jsou z mnoha důvodů ideálním řešením při oplocení rodinných domů

Sdílejte

BetplotyJako majitelé rodinného domu jistě chcete maximálně ochránit svůj majetek a zamezit přístup na pozemek cizím osobám. K tomu je zapotřebí kromě různých moderních systémů uskutečnit také výstavbu bytelného plotu. Z hlediska odolnosti a mnoha dalších aspektů se jako nejrozumnější řešení jeví betonové ploty.

Hlavní přednosti plotů z betonu

Betonové ploty mají mnoho výhod. V první řadě u nich oceníte dlouhou životnost a trvanlivost. Precizně postavený plot z betonu vydrží klidně desítky let bez viditelnějšího opotřebení a nutnosti náročné rekonstrukce. Vysoká odolnost je dána už samotnou strukturou materiálu, beton je velmi tvrdý a těžko se rozbíjí. Je samozřejmě nutné, aby stavba byla dostatečně široká a robustní.

Pro betonové ploty hovoří rovněž fakt, že jejich realizace není nijak extrémně náročnou záležitostí. Přesto je dobré se obrátit na zkušené profesionály, kteří výstavbu plotu kolem vašeho rodinného domu zajistí. Zvolit lze například společnost STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug, s.r.o, jež se právě na betonové ploty primárně zaměřuje. Kromě toho ale nabízí, a to i prostřednictvím svého eshopu www.stavebniny-libusin.cz, další stavební materiály, jako jsou střešní krytiny, výrobky z oceli, komínové systémy, maltové směsi, sádrokartony, potažmo nářadí atd. Firma má také klasické kamenné pobočky, jedná se o stavebniny v Plzni, dále ve Starém Plzenci, Dobřanech a Plasech.

Plot z betonu dodá vašemu domovu soukromí a ticho

Betonové ploty jsou dokonalou ochranou před vnějším prostředím. Poskytují maximální soukromí, což je velký rozdíl třeba proti klasickým drátěným plotům s oky. Navíc mohou působit poměrně elegantně, v současnosti už je lze zrealizovat v prakticky jakémkoliv barevném provedení, případně s různými doplňky a ornamenty tak, aby dobře pasovaly k celkovému vyznění exteriérů vaší domácnosti. Ploty z betonu v neposlední řadě odhluční okolní živé prostředí, neuslyšíte díky nim blízkou silnici. Stačí, aby byly dostatečně vysoké.

Sdílejte