Okna bez doplňků nestačí. Nechte si namontovat žaluzie

Okna bez doplňků nestačí. Nechte si namontovat žaluzie

Sdílejte

window 924985 640Jakmile si pořizujeme nová okna, měli bychom myslet i na doplňky. Těmi bývají zejména žaluzie do oken a sítě proti hmyzu. Neudělali jste to? Nechte si je namontovat dodatečně.

Žaluzie do oken jsou nezbytností

Tento praktický vynález, žaluzie, změnily naše interiéry. Kdo nechce, už nemusí používat závěsy. Byt se tak hodně prosvětlí i zmodernizuje. Nebo alespoň není nutné po závěsech chtít, aby zatemňovaly. To vše zvládnou žaluzie. Umí nás chránit před nechtěnými pohledy zvenčí, zajišťují 100% soukromí a velice užitečné bývají samozřejmě i v létě, kdy umí odrazit sluneční paprsky a v bytě nám příjemně přistíní. Snadno si regulujeme intenzitu světla, která nám ještě vyhovuje. Nepřeberné množství barev žaluzií navíc umí uspokojit skutečně každého. Vybírat je z čeho.

Praktická okna mají i síťky proti hmyzu

Důležitým prvkem pro okna jsou rovněž sítě. Je nepříjemné řešit neustále nalétávající hmyz do interiéru. Paseku umí nadělat mouchy i moli, hodně nepříjemní jsou komáři i třeba včely či vosy. Do bytu může navíc vlétnout i pták či netopýr. I tyto nezvané hosty dovedou zastavit sítě do oken.

TIP: Nechte si namontovat žaluzie do oken i okenní sítě. Spravaoken.cz je pražská služba, u které si je možné objednat žaluzie i sítě do oken na míru. Funguje zejména pro Prahu, ale i pro bližší okolí.

Pečujte o svá okna

Spravaoken.cz se postará i o údržbu vašich oken. Tvrdíte, že ta vaše jsou bezúdržbová? Není to tak zcela pravda. Nová i starší okna potřebují v pravidelných intervalech profesionální seřízení. Jen tak si zachovají své vlastnosti a budou mít dlouhou životnost. Okna nestačí pouze mýt, občas se hodí zavolat profíky na seřizování oken. Správa oken nabízí služby soukromníkům bydlícím v rodinných domech, v bytech i bytovým družstvům. Objednejte si seřízení oken. Firma nabízí rovněž opravy oken.

Nové těsnění do oken pomáhá i v létě

S netěsnícími okny si děláme hlavu zejména v zimě. Ale těsnění umí pomoci i v letních měsících. Dobře izolující okno sníží třeba náklady na klimatizaci prostor. Těsnění do oken koupíte v e-shopu Spravaoken.cz. Vyberte si ta pro plastová i dřevěná okna. Nevíte, které potřebujete? Poraďte se s odborníky z e-shopu a klidně si nechte okenní těsnění poslat zdarma jako vzorek k otestování.

Rate this post
Sdílejte