Podzimní listí můžete odfouknut i využít pro zahradu

Podzimní listí můžete odfouknut i využít pro zahradu

Sdílejte

blv 36 240 blowing app 01 ci20 96 dpi (jpg)

Listí se během podzimu snáší na příjezdové cesty, chodníky i zahradu. Tam, kde se vám barevný koberec znelíbí, můžete jej odvát stisknutím jediného tlačítka. Ovšem také můžete využít sílu svého pomocníka a proměnit nejen listí, ale i dalších drobných přebytků, jako jsou větvičky nebo květy, na výživu zahrady, záhonků i kompostu. Přesně pro takové případy můžete využít aku vysavač na listí.

Zahradní aku vysavač listí Kärcher BLV 36-240 Battery fouká, vysává a drtí nejen listí, ale i větvičky, zbytky květů i suché trávy. Díky rychlosti 240 km/h je práce rychlá a jednoduchá. Využijete jej celoročně – při zastřihávání okrasných keřů i živého plotu, ale také při sekání trávy. Dokonce i při pletí plevele. Stačí vytrhat, ostříhat, nechat pár dní oschnout a poté vysát.

1444170 hero 04 96 dpi (jpg)

Potřebnou sílu zahradního vysavače můžete plynule regulovat pomocí otáček – lze zvolit buď maximální dobu chodu na jedno nabití baterie, nebo velký výkon. Další volicí páčka umožňuje přepínání mezi nastavením foukání a vysávání. Zařízení podrtí nasávaný materiál a prostorný vak pojme velké množství odpadu. Kolo ventilátoru je kovové, což zajistí jeho dlouho životnost a odolnost. Aby nebyla manipulace při delších pracovních intervalech únavná, je vysavač na listí vybaven komfortním ergonomickou rukojetí pro optimální rozložení hmotnosti. A samozřejmostí jsou i odnímatelná vodící kolečka.

Navíc nyní se slevovým kódem ZAPOLOVINU36 při nákupu ušetříte 50 % za baterie a rychlonabíječky, které v Kärcheru zakoupíte k přístrojům.

A pokud máte listí opravdu nadbytek, vzpomeňte, že se v něm a pod ním rádi choulí různí živočichové důležití pro naši zahradu i přírodu obecně. Načechrejte jim peřinku někam do koutu a pomůžete tak zahradě hned dvakrát.

Více se o pomocnících Kärcher dozvíte na www.karcher.cz.

blv 36 240 blowing app 06 ci20 96 dpi (jpg)

Rate this post
Sdílejte