Potřebujete párty stan? Přečtěte si, podle čeho vybrat ten správný

Potřebujete párty stan? Přečtěte si, podle čeho vybrat ten správný

Sdílejte

Chystáte se uspořádat nezapomenutelnou zahradní párty, ale dělá vám starost vrtkavé počasí? Aby byla akce nezapomenutelná v dobrém slova smyslu a nikoliv kvůli tomu, že hosty řádně osprchovala vydatná průtrž mračen, nesmí na zahradě chybět přístřešek, pod který se v případě potřeby všichni schovají. Pořídíte-li si party stan, nic podobného vás trápit nemusí. Ale po jakém typu sáhnout, aby splnil požadovaný účel?

Ideální rozměry? Hosté se nesmí mačkat

Není nic horšího než přístřešek o rozměrech 3×3 metry, pod kterým se těsní deset lidí. Na druhou stranu je zbytečné pořizovat párty stran o velikosti cirkusového šapitó, který využijete maximálně jednou. Pokud se na vaší akci sejde větší počet osob, zvažte pronájem párty stanů – jde o mnohem ekonomičtější řešení než pořízení vlastního stanu.

bydleniastyl.cz_azrent_cz_01

Párty stany jsou k mání v různých rozměrových variantách, standardně pak o velikostech 3×3, 3×6 a 3×9 metrů. Některé typy stanů lze vzájemně propojit a vytvořit větší prostor. Podstatné je, aby měli hosté dostatek místa.

Moderní typy konstrukce umožňují rychlé složení

Zahradní party stany se mohou lišit typem konstrukce. Klasické „tyčové“ stany vytlačují moderní nůžkové, jejichž výhoda spočívá ve velmi snadném a rychlém skládání. Zvolíte-li tento typ, ušetříte spoustu času. Stan bude za pár desítek sekund v pohotovosti a až ho složíte, nezabere příliš mnoho místa.

bydleniastyl.cz_azrent_cz_02

Nechcete za stan utrácet? Půjčte si ho

Cena většího a kvalitního „easy up“ stanu s bočnicemi není zanedbatelná. Víte-li, že ho využijete jen jednou nebo dvakrát za sezónu, vyplatí se vám si ho zapůjčit. Kvalitní půjčovna párty stanů AZrent nabízí menší i větší stany za velmi příjemné ceny a v případě potřeby zajistí i montáž. Bližší informace najdete na www.azrent.cz.

Sdílejte