Kouzelné tapety rozjasní i váš byt

Kouzelné tapety rozjasní i váš byt

Sdílejte

Tapety v interiéru může mít dnes každý. Nemusíte mít celou místnost vytapetovanou výraznými barevnými vzory, můžete si vybrat jemné barvy, světlé odstíny, nenápadné vzory. Nikde není psáno, že musíte tapetovat celou místnost, pro oživení fádního interiéru postačí vytapetovat třeba jednu stěnu. Tapety jsou dnes velmi moderním doplňkem, který se používá při rekonstrukcích i ve zbrusu nových bytech i domech. Materiály, barvy i vzory se liší, při výběru té pravé tapety zohledněte, do jakého interiéru tapetu vybíráte. Vezměte v potaz účel místnosti, její prostorovou orientaci, velikost a také styl, ve kterém je nebo bude zařízena.

Tapety na jednu či více stěn

Tapety se vyrábí s opakujícím se vzorem, který můžete použít na libovolně velkou plochu a vytvořit vzdušný a na pohled prostorný domov. Další možností jsou fototapety opatřené obrazem krajiny, městského panoramatu, zvířat či automobilů. Tato tapeta plnohodnotně nahradí obraz či jiný umělecký předmět. Často se fototapety používají v obývacích pokojích nebo ve studentských či dětských pokojích.

Pro vaše nejmenší najdete v širokém sortimentu tapet vzory, které se hodí do dětského pokoje. Patří k nim hrdinové pohádkových příběhů z dílny Disney, vybírat můžete zvířátka nebo roztomilé kreslené obrázky. Tapety však nepatří pouze na zeď, využít je můžete k renovaci nábytku a dveří, některé jsou určeny pro renovaci ledniček a další patří dokonce na podlahu.

Jsou i jiné možnosti vedle tapet

Pokud by vám ani všechny tyto možnosti nestačily, potom můžete přikročit k aplikaci dekorativních samolepek. Dekorativní samolepkyse snadno lepí, můžete je použít k oživení jakékoli rovné hladké plochy. Jejich výhodou je, že se snadno odstraní a jakmile vás přestanou bavit, vyměníte je jednoduše za jiné. Přizpůsobit si vzhled interiéru nebylo nikdy snazší, vyzkoušejte i vy tapety, dekorativní samolepky nebo kombinujte oboje a vytvořte si kolem sebe příjemné prostředí.

 

Ohodnnoťte

Sdílejte