Poradíme, jak vybrat a kde pořídit nové interiérové dveře

Poradíme, jak vybrat a kde pořídit nové interiérové dveře

Sdílejte

Swing 49 Dyha Dub Tramovy OlejPotřebujete nové interiérové dveře a přemýšlíte, jaké budou nejlepší? Existuje celá řada druhů a typů, které se vzájemně liší v několika parametrech. V článku najdete rady, na co se zaměřit při výběru nejlepších dveří i tip na českou firmu, od které je můžete objednat.

Kvalitní interiérové dveře od českých výrobců

Při výběru nových dveří do interiéru pamatujte na to, že ovlivníte vzhled celého pokoje. Z toho důvodu je důležité dbát na kvalitní provedení i krásný design. V pestré nabídce známých značek Masonite, Solodoor, Czech Door a Sapeli jistě najdete tu pravou variantu, která esteticky a funkčně zapadne do interiéru. Oblíbené jsou například posuvné interiérové dveře.

Volbou osvědčené značky pořídíte kvalitní interiérové dveře, které vydrží po několik desítek let. Jde tak o poměrně důležitou investici, kdy se rozhodně vyplatí vsadit na kvalitu. Konkrétní typ dveří a materiál volte podle toho, jestli jde o prostory s menším namáháním, případně například dveře do koupelny a podobně.

Kování a nezbytné detaily

K pořádným interiérovým dveřím neodmyslitelně patří kování. Zde si můžete zvolit variantu opět podle vlastních preferencí a dodat dveřím specifický nádech a jedinečný vzhled. K tomu všemu je možné přiobjednat zabezpečení dveří a nejrůznější speciální úpravy, jako jsou stavební pouzdra a posuvné systémy. Zkrátka žádné provedení není problém, a pokud máte přání na atypický tvar či velikost dveří, nebojte se odeslat nezávaznou poptávku.

Pořiďte si dveře, se kterými budete spokojeni

U tradiční české firmy DŘEVOŠKRT se stránkami www.drevoskrt.cz pořídíte klasické typy nebo interiérové dveře z masivu za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě od českých značek. K tomu všemu nechybí sortiment pro truhláře, tesaře a kutily pro snadné přizpůsobení určitých prvků. Kromě dveří si můžete objednat také kuchyně na míru, praktické vestavné skříně či efektní dřevěné obklady schodišť.

Sdílejte