Dárková sada kuchyňských nožů

Dárková sada kuchyňských nožů

Sdílejte

66950 Sadanozu Uvodni

Vymyslet správný dárek k narozeninám, svatbě, kolaudaci či s ohledem na současné období s nezadržitelně se blížícími Vánoci i dárek k Vánocům, je někdy nadlidský úkol. V dnešním článku vám přineseme tip na dárek, který je neutrální, praktický a mohl by být vhodný ke všem zmiňovaným událostem. Jedná se o luxusní sady kuchyňských nožů od čínského výrobce XinZuo. Sada nožů je ideálním dárkem z mnoha důvodů. Jedním z nich může být jejich využitelnost. Nože se využívají zaručeně v každé domácnosti, protože se jedná o nepostradatelné kuchyňské nádobí. Kvalitní nože mohou též velmi usnadnit přípravu pokrmů.

Kvalitní nože XinZuo

XinZuo kuchyňské nože se vyrábí v tradičním čínském městě nožů Yangjiang, které je výrobou nožů proslaveno po celé Asii. XinZuo při jejich výrobě spojuje moderní technologie s tradičním ručním opracováním, díky kterému je každý nůž unikátní. Nože jsou vyráběny z prvotřídní damaškové či německé oceli. Více o výrobě nožů ve městě Yangjiang se dozvíte na specializovaný stránkách: ZDE.

Dárkové sady nožů se stojánkem

Dárkové sady nožů XinZuo je možné zakoupit s příslušenstvím v podobě elegantního dřevěného magnetického stojánku, na který se nože snadno přichytí a pevně drží. Další variantou jsou dárkové sady nožů s dřevěným stojánkem, do kterého se nože klasicky zasouvají. Dřevo stojánku je velmi odolné vůči negativnímu působení času a prostředí kuchyně, ve kterém se při vaření zvyšuje vlhkost a teplota. Vzhled klasického i magnetického stojánku je přírodního rázu dřeva a skvěle zapadne do většiny kuchyní.66951 Sadanozu1

V oficiálním internetovém obchodě XinZuo.cz je dostupná celá řada dárkových sad nožů, které se liší nejen stojánky, ale i materiálem, a především druhy nožů. Můžete vybírat sady nožů s netradičním TAO nožem, který svým vzhledem připomíná useknutý meč, či vsadit na běžné nože (šéfkuchařský, na krájení masa, loupací či na ovoce a zeleninu). Velmi oblíbené jsou dárkové sady nožů, které obsahují japonského typu.Veškeré dárkové sady nožů XinZuo mají velmi luxusní dárkové balení, které podtrhuje jejich exkluzivnost.

Oficiální internetový obchod: xinzuo.cz.

66952 Sadanozu2

Sdílejte