Kuchyně na míru Plzeň – užijte si osobní přístup při realizaci vaší...

Kuchyně na míru Plzeň – užijte si osobní přístup při realizaci vaší kuchyně

Sdílejte

20180924 125333

Jestli by některý nábytek měl být vždy na míru, je to kuchyně. Na míru ale neznamená, že si někde naklikáte skříňky tak, že vám na délku zhruba zapadnou do prostoru, který pro kuchyňskou linku máte. Chtějte kompletní služby od naměření, přes návrh, až po finální realizaci.

Na míru neznamená jen přesně na milimetry

Právě v kuchyni se vyplatí přemýšlet nad každou problematickou škvírou, kde se nám může hromadit špína. Tato místa se uklízí velice těžce, nebo to vůbec nejde. Kdo si však nechává dělat kuchyni na míru, ten se tomuto problému snadno vyhne. Pokud zvolíte kuchyně na míru Plzeň, nemusíte se vy přizpůsobovat kuchyňské lince, naopak, ona se přizpůsobí vám. A nejde jen o pár milimetrů u zdi. Dokážete si nechat navrhnout ergonomii podle svých potřeb i podle dispozic prostoru.

Kuchyňská linka dělá domov

Právě ona je hlavní částí domu. Zde se setkáváme u přípravy běžných jídel, kulinářských specialit i pokladů z rodinných kuchařek. Dobře udělaná kuchyňská linka rodinu sbližuje, vede nás ke zdravému vaření a umí též sama udržet pořádek na místě, které se zaneřádí zcela nejrychleji z celého bytu. Pokud si necháme navrhnout kuchyňskou linku na míru, dokážeme si skutečně pro každý kousek kuchyňské výbavy předem promyslet vhodné místo. Pak stačí vše vždy na toto místo uložit a kuchyň vlastně nemusíme uklízet. Uklidí se téměř sama.

Design i vybavení na přání

Pokud jde o kuchyňské linky, každý máme tu svoji vysněnou. Někdo zcela minimalistickou, na které není rozpoznatelné ani kování, jiní zas toužíme pro provence stylu. Na míru si lze nechat vyrobit linku přesně dle přání, co se týče stylu, barev i doplňků. Chytrý zadavatel ví, že bez pořádné výbavy není kuchyňská linka dokonalou. Nechte si poradit ta nejmodernější řešení pro vaše zásuvky, skříňky i skříně. Samozřejmostí by mělo být vestavět do linky kuchyňské spotřebiče. Nemusí jít jen o klasiku. Třeba se zrovna vám zalíbí vestavěná mikrovlnná trouba, kávovar ev. jiný spotřebič. Investovat do pohodlí a luxusu se rozhodně vyplatí.

Kuchyně, která ladí

Kuchyňská linka je dnes již téměř výhradně řešená jako otevřená do obytného prostoru. Při jejím návrhu tak musíme design kuchyňské linky uzpůsobit i designu jídelny, obývacího pokoje a často též předsíně. Někdy je nejlepším řešením zopakovat dezény z kuchyňské linky i ve zbytku otevřeného prostoru. Pokud si necháváte dělat kuchyni na míru, jde to snadno.

Received 2598741176881390

Plzeňské kuchyně na míru

Kuchyně na míru Plzeň – to je společnost Kuchyně Kuchař. Firmu charakterizuje velice osobní přístup ke každému zákazníkovi. Se zákazníky řeší kuchyně přímo majitel společnosti, který následně dohlíží i na celou realizaci tak, aby proběhla k naprosté spokojenosti zákazníka. Firma provádí klienta celou realizací, od zaměření kuchyně, přes její návrh, výrobu, až po samotnou instalaci. Kuchyňskou linku je společnost schopná dodat i s kompletními spotřebiči a potřebnými doplňky. Navrhne vám jakýkoliv styl kuchyně – moderní a podle posledních trendů, designovou, rustikální, bezúchytovou, ale i tzv. startovací (jde o levné, avšak kvalitní kuchyně pro malé byty a mladé lidi či rodiny).

Sdílejte